Pozvánka na webinář Výroba ležáků s použitím kvasnic Fermentis

Vážení sládci a slečny/paní sládkové a další pivovarští kolegové,
 
Rádi bychom Vás tímto pozvali na webinář, kde budou rozebrány informace k VÝROBĚ LEŽÁKŮ s použitím kvasnic FERMENTIS, kdy budeme probírat vybrané kmeny kvasinek (SafLager W-34/70, S-189, S-23) pro vybraný pivní styl a jak se každé projevují ve výsledném pivu a také jak s kvasnicemi můžete zacházet pro docílení požadovaného výsledku a daného typu ležáku.
 
Pro zúčastnění se webináře potřebujete pouze vlastní počítač a ideálně stabilní internetové připojení. Webináře je možné se zúčastnit také na mobilním telefonu (smartphone), vzhledem k velkému množství dat však určitě doporučujeme připojit se na místní wi-fi.
 
Datum a čas konání:  pondělí 6. prosince 2021, startujeme v 17:00 hod
Délka webináře: cca 60-90 minut
Hlavní prezentující: pan Stefan Lupprich (Zástupce Fermentis pro Západní Evropu) + Tomáš Koranda (viz přiložená pozvánka)
 
JAZYK:
ANGLICKY S PRŮBĚŽNÝM PŘEKLADEM DO ČEŠTINY
PREZENTOVANÉ SLIDY SE VŠEMI INFORMACEMI JSOU V ČEŠTINĚ (vše přímo na obrazovce)
 
DOTAZY V PRŮBĚHU PREZENTACE:
V průběhu semináře můžete vkládat do části chat přímo v prostředí webové aplikace své dotazy, které se pokusíme zodpovědět (jak čas umožní), popř. Vaše vlastní zkušenosti.
S dotazy, na které by se případně nedostalo, se neváhejte na mě obrátit i po skončení webináře.
 
CENA WEBINÁŘE: ZDARMA
 
REGISTRACE NA WEBINÁŘ: stačí se pouze zaregistrovat na webovém odkazu/linku níže (1. Given name = křestní jméno; 2. Last name = příjmení; 3. Váš email):
 
https://www.edudip.com/en/webinar/lager-beers-with-fermentis-active-dry-yeast/1715682
 
V mailu, který Vám bude po registraci automaticky odeslán na Vámi zadaný email, Vám přijde další webový odkaz/link, přes který se můžete přímo dostat to virtuální místnosti webináře v daný den a čas.
 
Pozn: pokud by se náhodou vyskytl technický problém ohledně registrace, obraťte se na mě pro řešení.
 
Samozřejmě se může stát, že naše pozvánka nedorazí všem, nejedná se o záměr, jen je možné, že nemáme všechny kontakty aktuální. Proto budeme rádi, pokud si nějakým způsobem tuto informaci předáte s blízkými pivovary, především s těmi, které daná tématika webináře může primárně zajímat.
 
Budeme se na Vás společně se Stefanem Lupprichem v pondělí těšit!
Dej Bůh štěstí!
 
Tomáš Koranda
 
RAVEN TRADING s.r.o.
Dolní hejčínská 31
779 00 Olomouc
T: +420607686785
www.raven-trading.cz