PBA EXPO

V této rubrice vám budeme přinášet kompletní a vyčerpávající informace o výstavě PIVO BIER ALE EXPO, kterou každý rok pořádá časopis Pivo, Bier & Ale.

Informace k výstavě PIVO BIER ALE EXPO 2018!

V rubrice Ke stažení, ale i v tomto článku, naleznete veškeré informace týkající se nadcházející výstavy PIVO BIER ALE EXPO 2018!

Kromě základních informací  a orientačního plánu nalezente i seznamy vystavovatelů tříděné dle abecedy, oboru a čísel stánků.

PBA EXPO 2018 – základní informace, vstupy, orientační plány…

Seznam vystavovatelů podle čísel stánku I.

Seznam vystavovatelů podle abecedy II.

Seznam vystavovatelů podle abecedy I.

Seznam vystavovatelů podle čísel stánku II.

Seznam vystavovatelů podle oborů

Zahraniční hosté EXPO 2018

Pro vášeň sládků i majitelů pivovarů – PBA EXPO 2018

AKTUALIZOVÁNO 23. 1. 2018 V České republice se zatím nikdy nepodařilo soustředit na jedno místo takový počet firem a značek, které se zabývají zařízením, přístroji a technologiemi pro stavbu a rozšiřování pivovaru, ale zároveň také surovinami a dalšími věcmi, bez nichž se neobejdete při výrobě, stáčení nebo při prodeji piva, jako představí výstava Pivo Bier Ale EXPO 2018. Oproti loňskému roku se zdvojnásobil a dostal mezinárodní charakter, protože takřka třetina vystavujících společností je z Anglie, Německa, Itálie, Rakouska a ze Slovenska.

Ve srovnání s podobnými akcemi v zahraničí jsme stále na začátku, přesto nás čeká událost, kde by neměl chybět žádný sládek, technolog, ale také obchodník s pivem nebo majitel pivovaru. Lze pro to najít tři podstatné důvody.

Pivo Bier Ale EXPO 2018 – základní informace pro návštěvníky

Dovolujeme si Vás pozvat na druhý ročníky výstavy Pivo Bier Ale EXPO 2018. Koná se 31. ledna a 1. února v Kongresovém centru v Praze od 10.00 do 19.00 hodin. Jde o profesní výstavu na téma pivovarnictví, prodej a export piva. Akce je zaměřena především na profesionály.

Oproti loňskému roku se výrazně rozšířil počet vystavovatelů. Jedná se například o společnosti Filtry Bílek, Cheops Kopecký, Anton Paar, Eutit, Remmers, Oreon Trading, Arix, Lallemand, Thermotechnika Bohemia, Sahm, FP Print, Lallemand, Nate Nápojová technika, ale nově také ACO, Hop Products, Charles Faram, Murphys and Sohn, Gai zastoupená Unimarco, Vetropack Moravia, Ebia CZ, Kärcher Group, Next Hop, Smart Press a řada dalších. Partnerem doprovodného programu se stala Česká exportní banka a Institut obalové techniky SYBA.

Celkově počítáme s účastí zhruba 40 značek a firem včetně výrazné účasti firem z Anglie, Německa, Rakouska a z Itálie.